Denizli Çıkışlı Balkan Turları

Denizli çıkışlı turlar tarafından hazırlanan Balkan turu 6 gece sürecektir. Ulaşımının uçak ve otobüsle yapılacağı, kahvaltı ve yemeklerin fiyata dahil olacağı bu turu kaçırmamızı tavsiye ederiz. Bosna Hersek, Sırbistan, Makedonya, Karadağ, Arnavutluk gibi yerler gezilecek yerler arasındadır. Gezinin yapılacağı yerlere vizesiz kolaylıkla gidilebilmektedir. Balkan turlarının en büyük avantajı gidilecek yerlerin vize zorunluluğunun olmamasıdır. Bu sayede isteyen herkes kolaylıkla bu tür yerlere gidebilecektir. Harika bir yurt dışı deneyimi yaşayabileceğiniz bu yerleri oldukça beğeneceksiniz. Birçok kişinin hayalinin ilk adımı Balkan civarı yerler olmuştur. Böylelikle siz de yurt dışını gezmeye balkanlardan başlayabilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Balkan Turları Rotası

Heyecanlı ve farklı bir deneyim yaşayabileceğiniz bu turun rotasının ilk günü eski saray, Belgrad kalesi, Bin yıl Anıtı, Kale meydanı, Askeri müze, Taş meydanı, Bayraklı Camii ve Şehit Ali Paşa türbesidir. İkinci günü ise Baş Çarşı, Latin köprüsü, Hüsrev Bey ve Ferhadiye camii, Tarihi Osmanlı hanı, Morica Katolik katedrali, Sinagog Boşnak esir kampları ve şehitlik, eski kütüphane gibi yerler gezilip akşam yemek eşliğinde müzikli Boşnak gecesi aktivitesi yapılacaktır. Üçüncü günü Mostar köprüsü Blogay gezisi, Mehmet Paşa Camii gezilecektir. Dördüncü günü Katar gezisi, Budra gezisi, beşinci günü Sekiz sütunlu türbe, bilinmeyen altı anıt, saat kulesi, Ethem Bey camii gibi yerler gezilecektir. Denizli çıkışlı turlar ile bu ve daha fazla içeriğe sahip turlar için hemen yerinize ayırtın.

 

Denizli Çıkışlı Balkan Turları Fiyatları

Ekonomik anlamda çok fazla bir maliyet olmadan tatil yapabilmenin en doğru yolu tur aracılığıyla gezmektir. Bireysel yaptığınız tatillerde turlara göre daha fazla para harcayabilme şansınız olacaktır. Bu yüzden en makul olanı turlar aracılığıyla gezmektir. Bu turda bir gece Ohrid’de, bir gece Podgorica veya İşkodra da bir gece Saraybosna’da, bir gece Belgrad’da, bir gece Trebinje ya da Medijugorje de ve bir gece Üsküp’te konaklama yapılacaktır. Konaklamanın yapılacağı yerler konfor ve hijyen aşısından oldukça gelişmiş ve kalite standartlarını karşılayacak durumdadır. Denizli çıkışlı turlar en uygun tur paketlerini hazırlamaktadır. Siz de heyecan dolu bu tur paketlerinden yararlanmak istiyorsanız erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.