Denizli Çıkışlı Gap Turları

 Denizli çıkışlı turlar doğu ve güneydoğu Anadolu bölgelerine de düzenlenmektedir. Gap turu adıyla bilinen bu gezi aktivitesi içinde birçok ilimizin tarihi ve doğa güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Otobüs, uçak ya da trenle düzenlenen Gap turları bulunur. Ulaşım aracına kendiniz karar verebilirsiniz. Uçakla gidilen turlarda hızlı bir şekilde doğu illerine ulaşım sağlanır. İzmir havalimanından hareket edilerek tura başlanır. Farklı zaman süreleri olduğu için de kişiler kısa ya da uzun tatillerini bu turlarla değerlendirebilir. Hafta sonu tatillerinde bile farklı iller gezip görmek için Gap turlarına katılabilirsiniz. Daha fazla ve doya doya tatil yapmak isteyenler 4 ya da 6 günlük turları tercih edebilir.

Uçaklı Gap Turu

 Denizli çıkışlı turlar içerisinden uçakla gidilen turlar gezilere büyük bir hız kazandırmaktadır. Çok uzak illere bile birkaç saat içerisinde ulaşabiliyorsunuz. Geziye katılacak olan kişiler İzmir Adnan Menderes havaalanında buluşmaktadır. İzmir- Adana uçuşu ile erkenden Adana ilimize varılmaktadır. Burada Adana kebap yiyerek tatilinize başlayabilirsiniz. Bu ilimizde gezilip görülecek birçok yer bulunmaktadır. Tarihi camiler, kiliseler, köprüler, müzeler sizlerin kültürel olarak kendinizi geliştirmenizi de sağlayacaktır. Uçaklı Gap turu ile Adana, Hatay, Gaziantep, Adıyaman, Nemrut, Midyat, Harran, Göbeklitepe, Şanlıurfa gezilerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Burada bulunan birçok yer profesyonel rehberlik hizmetiyle sizlere gezdirilmektedir. Senenin belirli dönemlerinde bu tür düzenlenir. Eğer size cazip geldiyse araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz.

Gurme Turları

Son yıllarda düzenlenen gurme turlarına ilgi oldukça fazladır. Her yörenin kendine göre lezzetleri bulunmaktadır. Bunların çoğunu tatmış olabilirsiniz. Ama asıl yerinde yemek sizlere daha fazla mutluluk verecektir. Adana ilimizde kebap yemek ya da Gaziantep ilimizde baklava yemek kişilere oldukça cazip gelmektedir. Denizli çıkışlı turlar arsasında birçok gurme turu bulunur. Hatay- Adana gurme turu, Gaziantep- Şanlıurfa gurme turu bunlara örnektir. Bu bölgelerimizde gezilip görülecek birçok yerler de vardır. Hem gezerek hem de güzel lezzetleri tadarak güzel zamanlar geçirebilirsiniz. O bölgenin medeniyetleri ve kültürel değerleri de oldukça fazla hoşunuza gidecektir. Gap turları farklı alternatiflerle firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. İçlerinden seçim yapabilmek için turlarımızın ayrıntılarını, turlar hakkındaki bilgileri inceleyebilirsiniz.