Denizli Çıkışlı Günübirlik Turlara Katılanlar

Denizli çıkışlı turlar tarafından tatile çıkmak isteyen kişiler özellikle günübirlik kısa süreli turları tercih etmektedirler. Hafta sonlarınızda, sömestr tatillerinizde ya da farklı özel günlerinizde günübirlik tur imkanını kullanabilirsiniz. Kısa süreli tur imkanları oldukça avantajlıdır. Bu tür çok fazla vaktinizi almayacak ve kaliteli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Günübirlik tur paketlerinin içerisinde oldukça kapsamlı aktiviteler bulunmaktadır. İçeriklerini inceleyip kendinize göre olan tur paketini seçip kısa süreli ufak kaçamaklar yapabilirsiniz. Günübirlik turlara konaklama dahil olmadığı için daha uygun fiyatlı olduğundan maddi anlamda da çok fazla zorlamayacaktır. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli içeriklere sahip olan bu tur imkanını kaçırmamalısınız.

 

Denizli Çıkışlı Sığacık- Alaçatı Turu

Farklı yerler gezip deneyimlemek oldukça büyük bir şanstır. Bu büyük şansınızı Denizli çıkışlı turlar tarafından değerlendirerek kullanabilirsiniz. Alaçatı-Sığacık turunda birbirinden güzel yerlere gidip birbirinden güzel yerlere şahit olacaksınız. Sığacık, Kaleiçi, Alaçatı, yel değirmenleri, Pazaryeri camii, Urla ve birçok yeri gidip görebileceksiniz. Bu yerlerden sevdiklerinize ya da kendinize hediyelik hatıra eşyalar alabilir birbirinden güzel Alaçatı sokaklarında huzurlu yürüyüşler yapabilirsiniz. Sığacık’ın birbirinden güzel ev yapımı ürünlerinin tadına bakabilir eşsiz mimarisini hoş fotoğraflarınızla ölümsüzleştirebilirsiniz. Araç içi ikramı, sabah sandviç ve meyve suyu ikramı, gezi içerisinde bulunan çevre gezileri, rehberlik desteği ve daha fazlası ücrete dahildir.

 

Denizli Çıkışlı Marmaris Jeep Safari Turu

Özellikle tatilin tadını aksiyon ve aktivitelerle çıkarmak isteyen kişiler bu tür turları tercih etmektedirler. Denizli çıkışlı turlar ile farklı ve heyecanlı deneyimlere sahip olabileceğiniz jeep turlarından istediğiniz performansı alabileceksiniz. Sabah başlayan yolculuğunuz araç içi kahvaltı olarak sandviç ve meyve suyu ikramı ile başlamaktadır. Marmaris’e varıldığında jeep safari biniş alanında toplanıp Safari öncesi brifing yapılmaktadır. Bunlarla kalmayıp Armutalan seyir tepesi, Değirmenyanı köyü su savaşı, Orhaniye kızkumu plajı yüzme molası, Turgut köyü öğle yemeğim molası, Turgut şelalesi yüzme molası, Bakırköy yüzme molası gibi aktivitelerde de bulunacaksınız. Jeep’lerden indikten sonra Marmaris’te serbest zaman geçirebileceksiniz. Siz de bu heyecanlı ve birbirinden farklı turlara katılmak istiyorsanız web sitemize girip erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.