Denizli Çıkışlı Günübirlik Turlarla Kar Keyfi

Denizli çıkışlı günübirlik turlar kış mevsiminde de birçok kişiye hitap etmektedir. Kış denilince akıllara kar ve kayak yapmak gelmektedir. Mükemmel kar manzaraları birçok kişiyi büyüler. Kartopu oynamak, kızak kaymak ve yapılacak kayakla birlikte oldukça güzel anlar geçirebilmeniz mümkündür. Çocuklu aileler özellikle kar aktivitelerini çocuklarıyla birlikte gerçekleştirmek istemektedir. Keyifli geçirilen zamanlar ailenin bir arada olmasını ve birlikte aktivite yapmasını sağlayacaktır. O yüzden de özellikle sömestre dönmelerinde birçok aile kış turlarına çıkmaktadır. Günübirlik turlar için tatil dönmelerinizi beklemeye de gerek yoktur. Çünkü hafta sonlarında herkesin müsait olduğu zamanlarda bu turlarla karşılaşırsınız. Sabahtan akşama kadar karın güzelliğini seyredebilir keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Davraz Kar Keyfi

Davraz kayak merkezi Isparta ilimizde bulunmaktadır. Davraz dağı 2635 metre yüksekliğe sahiptir. 1995 yılından sonra Turizm Merkezi olarak ilan edilmiş ve bu tarihten beri de yerli yabancı turist akımına uğramaktadır. Davraz dağında çam, ardıç ve sedir ağaçlarının mükemmel görüntülerini izleyebilir karla birlikte ortaya çıkarmış olduğu tabiat harikalarına şahitlik edebilirsiniz. Özellikle aralık ayından mayıs ayına kadar yörenin tadını çıkarabilmeniz mümkündür. Burada kuzey disiplini, tur kayağı, alp disiplini ve snowboard yapabilmeniz mümkündür. Kayak tutkunları istediği ve zevk aldığı türdeki kayak çeşidini Davrak kayak merkezinde yapabilir. Denizli çıkışlı günübirlik turlar sizleri bu bölgeye götürüp getirerek verimli ve randımanlı bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.

 

Denizli Çıkışlı Nikfer Kar Keyfi

2300 metre alanda kurulmuş olan Nikfer Kayak Merkezi Denizli ilimize oldukça yakındır. Telesiyej, teleksi, yürüyen bant gibi aktivitelerden faydalanabilirsiniz. Kayak kıyafetleri olmayan kişiler burada kiralama yaparak gün boyunca bu kıyafetleri kullanabilmektedir. Kayak takımı, ayakkabı, snowboard takımı, pantolon, kask, gözlük, baton gibi birçok kayak eşyası tesiste mevcuttur. Kayağa yeni başlayanlar mavi pisti kullanırken, orta düzeyde kayak yapmayı biliyorsanız kırmızı pisti kullanabilirsiniz. Eğer kayak yapmakta üstüme yoktur diyenlerdenseniz siyah pist sizi bekliyor olacaktır. Denizli çıkışlı günübirlik turlar içinde bulunan ve yakın mesafede olan Nikfer güzel bir gün geçirmeniz için sizi beklemektedir. Kar keyfini bizimle çıkarmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.