Denizli Çıkışlı Hatay Adana Gurme Turu

 Denizli çıkışlı turlar birçok farklı alternatifi sizlere sunmaktadır. Doğu illerimizi kapsayan Gap turları da oldukça fazla düzenlenir. Bu turlarla birçok ilde bulunan tarihi yerleri gezebilir ve kültürünüzü artırabilirsiniz. Son zamanlarda sıklıkla düzenlenen gurme turları kişiler tarafından oldukça fazla tercih edilir. Hatay Adana gurme turu dikkat çekenler arasında bulunur. Hafta sonunda farklı aktiviteler yapmak ve değişik yerleri gezmek isterseniz tura katılabilirsiniz. Üstelik yöresel lezzetleri yerinde tadabilme imkanlarına da sahip olacaksınız. Tura katılanlar İzmir Adnan Menderes Havalimanında buluşmaktadır. Buradan uçakla Adana ilimize gidilmektedir. Adana kebabı yiyerek güne başlamanız mümkündür. Tüm yöresel yemekler bu tura dahil edilmiş olarak sizlere sunulur.

Denizli Çıkışlı Hatay Adana Gurme Turunda Neler Var?

Düzenlenen her turun farklı program akışı bulunmaktadır. Özellikle hem tarihi yerleri gezmek hem çevrenin doğal güzelliklerini görmek hem de farklı lezzetleri tatmak isterseniz Hatay Adana gurme turunu tercih edebilirsiniz. Denizli çıkışlı turlar arasında hafta sonu aktivitesi bu turla değerlendirilir. Turun içinde neler olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Adana’da bulunan Taşköprü, Sinema Müzesi, Küçük Saat, Büyük Saat, Sabancı Camisi bu turla gezilmektedir. Hatay Arkeoloji Müzesi, St Pierre Kilisesi, Harbiye Şelalesi de görülecek yerler arasındadır. Bunlardan başka tarihi camiler, kiliseler, köprüler, çarşılar da gezilir ve tüm çevre rehber eşliğinde sizlere tanıtılır. Gezerken acıkanlar da bu illerimize ait olan birçok lezzeti tadabilir.

Denizli Çıkışlı Hatay Adana Gurme Turu Fiyatları

 Denizli çıkışlı turlar fiyat performans bakımından incelenirse oldukça avantajlıdır. Çünkü sizlere birçok hizmet verilir ve karşılığında uygun fiyatlar sunulur. Ücret kişi başı olarak hesaplanır. Bu ücret içerisinde ulaşım, konaklama, tüm yemekler, rehberlik hizmeti dahildir. Turizm güvencesi ile güvenli bir yolculuk yapabilmektesiniz. Seyahat sigortası da sunulmaktadır. Uçak biletinize kadar birçok hizmet fiyata dahildir. Yöresel yemekler haricinde yöresel tatlılar da gurme turlarında bulunmaktadır. Hatay Adana gurme turuna katılanlar künefe ve taş kadayıf tatlılarını da taze olarak tüketebilir. Firmamız bu turu düzenleyerek kaliteli bir hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Hemen en yakın tarih için rezervasyon oluşturabilirsiniz.