Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları Detayları

Denizli çıkışlı Karadeniz turları bölgenin doğu, batı, orta bölgelerine düzenlenebilmektedir. Geçmiş dönemlerde limanları ve coğrafi konumu ile çok sayıda uygarlığa kapısını açmış olan Karadeniz, günümüzde mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlerden bir bölgedir. Tur detayları arasında gezilecek olan noktalar ve hizmete dahil olup olmayan durumlar yer alır. Gezilecek olan bölgeler tur acentesi tarafından planlı bir şekilde belirlenir. Her yaş grubuna uygun aktiviteler Karadeniz turlarında mevcuttur.

Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları Detayları
Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları Detayları

Denizli’nin belirlenen noktasından kalkış yapan tur otobüsü planlanan güzergah üzerinde yolculuğa devam eder. Konaklamalı gidilen Karadeniz turlarında yolculuk genellikle gece saatlerinde gerçekleşir. Rehber hizmeti, araç içi ikramlıklar, sabah kahvaltısı, seyahat sigortası tur hizmetinin içerisinde yer alır.

 

Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları Fiyatları

Denizli çıkışlı Karadeniz turları fiyat bakımından her bütçeye uyumlu programlarda düzenlenir. Tur fiyatları gezilecek olan bölgeye, konseptin içerisinde yer alan hizmetlere, konaklamalı veya günübirlik olmasına göre değişiklik gösterir. Konaklamalı Karadeniz turlarında firmanın anlaşmalı otellerinde imkan sunulur. Aynı zamanda otelin sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinde fiyatın içerisinde yer alır.

Karadeniz turunda milli parklara girilirken ek ücret ödenmez. Tur programının içinde yer alan her yeri gezme imkanı bulabilirsiniz. Fakat müze girişleri kişi isteğine bağlı olduğundan fiyatlar tur planının dışında kalır. 7 yaş grubuna kadar olan çocuklarda ücret ödemeye gerek yoktur. Sizler de Karadeniz’i en uygun fiyatlarda görme imkanını tur firmaları ile sağlayabilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları Ne Zaman Düzenlenir

Ülkemizde dört mevsim boyunca birden fazla bölgeye tur gezileri düzenlenir. Karadeniz Bölgesi’nde her mevsim gezilip görülebilecek bir bölgedir. Karadeniz’e gezi programı ayarlanabilmesi için belirli bir tarih aralığı yoktur. Fakat yağışların az olduğu dönemlerde daha rahat ve konforlu zamanlar geçirilebilir. Sizler de yazın ya da kışın bulunduğunuz şehirden uzaklaşmak istiyorsanız Karadeniz turlarını tercih edebilirsiniz.

Tur eşliğinde gittiğiniz gezilerde konaklama sorunu yaşamadan konforlu saatler getirebilirsiniz. Gezip görülecek olan şehrin en lüks otellerinde konaklayarak güne deniz ya da orman manzaralı bir şekilde başlayabilirsiniz. Denizli çıkışlı Karadeniz turları düzenlendiği tarihlerde sevdiklerinizle katılarak eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz.