Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları ile Abant Gölü

Denizli çıkışlı Karadeniz turları ile her mevsim Karadeniz’in güzelliklerini görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Batı Karadeniz turları yakın mesafesinden tatil için zamanı kısıtlı olanların en çok tercih ettiği turlardandır. Batı Karadeniz turlarında en çok ziyaret edilen yerler arasında Abant bölgesi bulunur. Abant Gölü ile meşhur olan bölgede keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları ile Abant Gölü
Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları ile Abant Gölü

Doğal güzellikleri ile yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği Abant Gölü, Bolu ilinin 34 kilometre güneyinde yer almaktadır. Etrafı ormanlık alan ile kaplı olan Abant gölü eşsiz güzelliği ile turistlerin ilgisini çekmektedir. Gölün etrafında gezerek temiz havayı içinize çekebilirsiniz. Sevdikleriniz ile yapacağınız kahvaltılar sizi oldukça mutlu edecektir.

 

Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları ile Eşsiz Abant Güzelliği

Denizli çıkışlı Karadeniz turları ile ziyaret edebileceğiniz Abant ferah havası ve eşsiz güzelliği ile turistlerin ilgisini çekmektedir. Tamamen doğal bir göl olan Abant Gölü Abant bölgesinin en meşhur yeridir. Abant Gölü’nü ziyaret ettiğinizde çevredeki restoranlarda meşhur olan Abant kebabının enfes tadına bakabilirsiniz. Abant Dağlarının üzerinde oluşan Abant Gölü, günübirlik geziler için ideal bir seçimdir.

Zengin bir bitki örtüsünü sahip Abant gölünün çevresi Tabiat Parkı olarak koruma altına alınmıştır. Abant Gölü’nü ziyaret ettiğinizde Tabiat Parkını da ziyaret edebilirsiniz. Abant Gölü’nün kenarları nilüfer çiçekleri ve su birikintileri ile kaplı olduğundan dolayı eşsiz bir güzellik oluşturmaktadır.

 

Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları ile Günübirlik Abant Gezisi

Karadeniz turları günübirlik ve konaklamalı olarak düzenlenmektedir. 1 gece konaklamalı turlarda genellikle Abant bölgesi ziyaret edilmektedir. Abant’ta Abant Gölü’nün yanı sıra ziyaret edilebilecek pek çok bölge daha bulunmaktadır. Ekonomik fiyatlara katılacağınız Abant turunda doğanın en güzel manzaraları ile karışılacaksınız.

Denizli çıkışlı Karadeniz turları ile Abant Gölü dışında ziyaret edebileceğiniz diğer bölgeler Abant Tabiat Parkı, Abant Tabiat Müzesi, Yedigöller gibi yer almaktadır. Muhteşem bir hafta sonu tatili geçirmek için Abant Gölü turuna katılabilirsiniz. Ayrıca 4 ya da 6 gece konaklamalı Karadeniz turlarında da Abant Gölü ilk uğrak noktadır.