Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları ile Gezilecek Yerler

Denizli çıkışlı Karadeniz turları ile gezilecek yerlerin kapasitesi oldukça geniştir. Karadeniz’e düzenli olarak yapılan programlar sayesinde tüm bölgeyi gezme imkânı bulabilirsiniz. Gezilecek yerler bölge bölge ayrılarak belirlenen tarihlerde düzenlenir. Karadeniz, mavi ve yeşilin bir arada olduğu bir bölge olduğundan gezilecek yerler çoğunlukla doğal güzelliklerdedir.

Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları ile Gezilecek Yerler
Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları ile Gezilecek Yerler

Karadeniz’in gezilecek doğal güzellikleri arasında yaylaları, gölleri, şelaleri, milli parkları, kanyonları bulunur. Doğa ile baş başa vakit geçirmeyi seven bireyler en çok bu bölgeleri gezerken huzur bulurlar. Karadeniz’in her noktasında doğal güzelliğe rastlanmak mümkündür. Sizler de keyifli bir Karadeniz turu ile hiç keşfedilmemiş yerleri bile gezebilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Karadeniz Yaylaları Turu

Denizli çıkışlı Karadeniz turları arasında bulunan yaylalar turu, yaz mevsiminde en sevilen konseptler arasında yer alır. Konaklamalı düzenlenen yayla turlarında bölgenin çok sayda yaylasını görme imkanı sağlanır. Bu tur konseptinde aynı zamanda tarihi yerler de görülebilir. Gezi düzenlenen tarihlerde yaylalarda şenlik ya da festival varsa bu programlara da katılabilirsiniz.

Yaylalar turunda Çamlıhemşin, Ayder Yaylası, Karaster Yaylası, Palovit Şelalesi, Mençuna Şelalesi gibi doğal güzellikler gezilir. Yaylada güneşin batışı izlenerek gezginciler huzuru tüm bedeninde hissedebilir. Doğanın göz alıcı güzelliklerini izleyerek devam edeceğiniz yolculuk boyunca konforlu hissedebilirsiniz. Yaylalar turunda Karadeniz’in meşhur lezzetlerini de tadabilirsiniz. Ekonomik fiyat seçeneklerinde düzenlenen yaylalar turu ile huzurlu saatler geçirebilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Safranbolu – Kastamonu Turu

Karadeniz’in batısında yer alan Safranbolu ve Kastamonu tur programları içerisinde yer alan konseptlerden biridir. Bu şehirlerde gezilecek olan yerler arasında Kaymakamlar Konağı, Hükümet Konağı, Saat Kulesi, Köprülü Mehmet Paşa Camii, Yörük Köyü, Akçasu Kanyonu, Çikolata Müzesi, Tokatlı Kanyonu, İncekaya Su Kemeri, Horma Kanyonu, Seyir Terası, Ilıca Şelalesi yer alır.

Gezilecek olan bölgeler günlere ayrılarak serbest zamanlı olarak gezip görülebilir. Tur firmasının sunduğu rehberlik hizmeti sayesinde gezdiğiniz tarihi alanlar hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Güzel bir konsept içeren bu iki ili gezerken harika fotoğraflar çekilebilirsiniz. Ailecek gitmek isteyen gezginciler için lüks araç seçenekleri mevcuttur. Denizli çıkışlı Karadeniz turları ile hayal ettiğiniz gezi ve tatilleri gerçekleştirebilirsiniz.