Denizli Çıkışlı Kayak Turları Adrenalin Sevenler İçin Uygun

Denizli çıkışlı kayak turları adrenalin sevenler için her yıl kucak açmaya devam ediyor. Türkiye’de bulunan onlarca kayak merkezine doğru düzenlenen bu turlar sayesinde kış sezonları çok daha keyifli ve adrenalin dolu geçmektedir. Yaz turizmi açısından adını duyuran Türkiye aynı zamanda son dönemlerde kış turizminde de oldukça başarılı şekilde devam etmektedir.

Denizli Çıkışlı Kayak Turları Adrenalin Sevenler İçin Uygun
Denizli Çıkışlı Kayak Turları Adrenalin Sevenler İçin Uygun

Dünyaya adını duyuran ülkemizin kayak merkezlerinde yeni tesisler yapılmakta ve bu gidişle kış turizmi daha da canlanmaktadır. Kış turlarına ve kayak turlarına olan ilgi de bu şekilde daha fazla artış göstermektedir. Coğrafi özellikleri sayesinde kış turizmine elverişli dağları da mevcuttur. Bu sayede kış sporları için de uygun ortamlar oluşmakta ve güzel gelişmeler yaşanmaktadır.

 

Denizli Çıkışlı Kartalkaya Kayak Merkezi Turu

Denizli çıkışlı kayak turları içerisinde yer alan ve en çeşitli alternatiflerinden biri olarak kabul edilen Kartalkaya kayak merkezi turu ile Bolu havası alabilirsiniz. Uludağ’dan sonra göze en çok giren ve en gözde kayak merkezlerinden biri olan Kartalkaya Kayak Merkezi, Bolu Köroğlu dağları üzerine kuruludur. Aralık ve Mart ayları arasında hizmet vermektedir. Kar kalınlığı 3 metreyi aşmaktadır. Otelleri de konaklamak için oldukça konforlu ve sıcaktır. Merkeze 50 km uzaklıkta yer alan bu kayak merkezine düzenlenen turlar sayesinde tur kayakları ve kayaklı koşulara katılım sağlama fırsatı da elde edebilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Kartepe Kayak Merkezi Turu

İzmit’te yer alan Kartepe Denizli çıkışlı kayak turları ile gidilebilecek sahalardan birisidir. Belirlenen kalkış noktasından aynı saatte buluşma gerçekleşir ve yola çıkılır. 5 yıldızlı otelleri dahil olmak üzere restoranları ve diğer tüm imkânları ile dikkat çeken bir kayak merkezidir. Kartepe kayak merkezinde de kar kalınlığı 3 metreyi aşmaktadır. Aralık ve Mart ayları arasında tercih edilmektedir. Hem yerli hem yabancı katılımcıların giderek daha fazla katıldığı turlar arasında yer alır. Kayak yapma imkânının yanı sıra kayak yapma dersleri verilen bir tesis de mevcuttur. Çok işlek şekilde ve aktiflikle hizmetine devam eden Kartepe kayak merkezine gitmek için ekonomik fiyatlarla planlanan kayak merkezi turlarına katılmak yeterli olacaktır.