Denizli Çıkışlı Kayak Turları ile Eğlenceli Zamanlar

Denizli çıkışlı kayak turları kış tatilinde ilk kez kayak yapmak isteyenler ya da düzenli olarak kayak yapmayı alışkanlık haline getirenler için harika fırsatlar barındırmaktadır. Kış boyunca ölümsüzleştirmek isteyeceğiniz anların çoğalacağı, acemi olsanız dahi en profesyonel şekilde öğreneceğiniz kayak sporu ve kayaktan sonra içeceğiniz sıcacık bir espresso ile tüm günü keyifle geçirme imkânı elde edebileceksiniz. Öğrenmek isteyenler için de bilenler ve profesyonel şekilde yapmak isteyenler için de kayak turları her geçen yıl daha fazla kitleye sahip olmaktadır. Kış boyunca özgürce aktivite yapabilmek ve daha doğrusu kış sporlarına olan ilginizi arttırmak için sizler de Denizli’den çıkıl yapılarak gidilen kayak turlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Denizli Çıkışlı Kayak Turları ile Eğlenceli Zamanlar
Denizli Çıkışlı Kayak Turları ile Eğlenceli Zamanlar

Denizli Çıkışlı Salda Kayak Merkezi Turu

En sık katılım sağlanan Denizli çıkışlı kayak turları arasında Salda kayak merkezi yer almaktadır. Kızak ve kayakla alakalı tüm aktivitelerin yoğun ve profesyonel şekilde yapıldığı Salda Kayak merkezinde öğle arası sucuk ekmek akşam ise isteğe bağlı yemekler yenebilmektedir. Salda gölü gezisi yapıldıktan sonra günün diğer yarısında kayak merkezine çıkılmakta ve burada hem yeni insanlarla tanışma fırsatı elde edilmekte hem de bir sürü an ölümsüz hale getirilerek beyazlar içinde fotoğraflar çekilmektedir. Salda kayak merkezinin yanı sıra Bursa Uludağ Kayak Merkezini de bu turlar dahilinde ziyaret edebilirsiniz. Türkiye’nin en popüler tüm kayak merkezlerine uygun fiyatlar dahilinde gidebilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Kayak Turları Fiyat Skalası Nedir?  

Önünüzdeki kış dönemini boş geçirmek istemediğinizde hem dinlenmek hem yeni yerler keşfetmek hem de olabildiğince kış sezonuna uygun bir tatil geçirmek için Denizli çıkışlı kayak turları tam size göredir. Özellikle de Bursa Uludağ kayak merkezinde 11 adet ana pist mevcuttur. Kar kalınlığı yaklaşık 3 metreye ulaşan Uludağ’da pist uzunlukları ise 25 km’dir. Merkeze ve havaalanına da oldukça yakındır. Ulaşımı son derece kolaydır. Aralık ve Nisan aylarında hizmete açılır. En uygun fiyatlar dahilinde, zorunlu seyahat sigortasının da fiyata dahil olmasıyla birlikte bu aylar içerisine Uludağ’ı ziyaret edebilir ve muhteşem kar manzaralarına eşlik edebilirsiniz.