Denizli Çıkışlı Olympos Kaş ve Kekova Turu

Denizli çıkışlı turlar ile tek seferde Olympos, Kaş ve Kekova’yı gezebileceğinizi biliyor muydunuz? Yemyeşil doğasıyla el değmemiş plajlarıyla ve ahşap evleriyle popüler hale gelen Olympos siz değerli katılımcıları ve misafirlerini bünyesine çağırmaktadır. 3 gün 2 gece sürecek olan bu kıymetli tur son derece uygun fiyatlar dahilinde sunulmaktadır. 2 gece Salinas Wooden Ağaç Ev Konaklamalı şekilde sunulan turda canlı müzikli eğlence ve yüzme havuzlu tesis fırsatları da mevcuttur.

Denizli Çıkışlı Olympos Kaş ve Kekova Turu
Denizli Çıkışlı Olympos Kaş ve Kekova Turu

Turun birinci gününde belirlenen yerlerden hareket edilmektedir. İlk olarak Antalya’ya varılmaktadır. Antalya’ya varışın ardından serbest kahvaltı molası verilir. Daha sonra gezi başlar. Düden Şelalesi, Kaleiçi ve Akvaryum gezisinden sonra öğle yemeği molasına geçilir. Konaklama ve akşam yemeği otelde yapılır.

Denizli Çıkışlı 3 Gün 2 Gece Tur

Gezinin ikinci gününde sabah kahvaltısından sonra otelden çıkış yapılır. Tüm gün serbest zaman ilan edilir ve dileyen misafirler Adrasan tekne turuna katılım sağlayabilirler. Denizli çıkışlı turlar genellikle tekne turlarıyla zengin hale getirilmektedir. Konaklama ve akşam yemeği yine aynı otelde yapılmaktadır. Gün boyu misafirler gönüllerinde gezip eğlenebilirler.

İsteyen misafirler ekstra şekilde Yanartaş gezisine de katılım sağlayabilirler. Daha sonra üçüncü gün Finike, Kaş, Kekova şeklinde devam eden turun dönüşünde ise Denizli, Nazilli ve Aydın yer almaktadır.

Kekova Batık Şehir Turu Sizlerle

Denizli’den hareket eden turlar arasında yer alan 3 gün 2 gece konaklamalı Kekova turu katılım sağlayan herkesi memnun etmektedir. Sabah kahvaltısından sonra otelden çıkış yapılarak Olympos Dağında Tahtalı Teleferik gezisine çıkılabilir. Finike’ye yolculuk yapılır ve Myra Antik Kenti gezilir. Ardından Kaş’a varış yapılır. Kaş’ta serbest zaman etkinliği yapılır ve misafirler diledikleri gibi gezmekte özgürdürler.

Denizli çıkışlı turlar sayesinde isteyen misafirler ise Kekova Batık Şehri ziyaret edebilirler. Son derece kültürel ve tarihi izler barındıran Kekova Batık Şehri ile büyülenebilirsiniz. Ekstra olarak batık şehri de gezdikten sonra artık dönüş yolculuğu başlar ve geliş güzergahı kullanılarak kalkış yapılan yere dönüş yapılır. Tüm tur boyunca sunulan hizmetler ve diğer durumlar hakkında misafirler öncesinde detaylı şekilde bilgilendirilir.