Denizli Çıkışlı Turlar Her Mevsimde Düzenlenir

Denizli çıkışlı turlar her mevsim talep azalmadan düzenlenmeye devam eden bir aktivitedir. Dört mevsim gezilebilecek güzel bölgelere düzenlenen konseptler sayesinde evde kalmayı sevmeyen bireyler sık sık katılım sağlamaktadır. Denizli’de yaşayan ve şehrin kalabalığından bir nebze de olsa uzaklaşmak isteyenler tatil beldelerine düzenlenen gezilere katılabilirler. Firmaların lüks araçları ile yolculuk boyunca konfor hiç azalmadan devam eder.

Denizli Çıkışlı Turlar Her Mevsimde Düzenlenir
Denizli Çıkışlı Turlar Her Mevsimde Düzenlenir

Şehirde belirlenen konumdan kalkışa geçen araçlar uzak yerlere konaklamalı gidilen yolculuklarda mola vererek devam ederler. Günümüzde son derece popüler olan konumları gezme ve tatil yapma imkânını tur sayesinde bulabilirsiniz. Yaz mevsiminde güneş ve denizden, kış mevsiminde ise kar yağışının keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Bursa Turu

Denizli çıkışlı turlar arasında kışın sık sık düzenlenen Bursa turu hem günübirlik hem de konaklamalı seçeneklerdedir. Kışın ülkemizin gözde şehirlerinden olan Bursa gerek şehir merkezi gerekse zirvesinde yer alan kayak merkezi ile popüler konuma sahiptir. Bursa Cumalıkızık ve Uludağ turu ile kışın hem kültürel hem de doğal bir gezi yapmak mümkün olmaktadır.

Cumalıkızık köyü, taş döşemeli dar sokakları ile uzun yıllardan günümüze korunarak gelmeyi başarmıştır. Cumalıkızık köyünde güzel bir sabah kahvaltısı yapabilir, konakları gezebilirsiniz. Ortalama olarak 1-2 saat içinde gezebileceğiniz küçük bir köydür. Şehir turunun ardından Uludağ’a çıkarak kar şöleni yaşayabilirsiniz. Uludağ’ın güzel manzarasını şehir merkezinden teleferik ile çıkma imkânını tur gezisi ile yakalayabilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Ayvalık Turu

Denizli’den hareket ederek Aydın ve Nazilli güzergâhı üzerinden ilerleyen Ayvalık turu, kültürel bir gezi olmasının yanı sıra yaz mevsimin tam tadını çıkarabileceğiniz bir turdur. Cunda Adası tostu ile meşhur olan bir bölgedir. Öğle yemeğinde meşhur Ayvalık tostunu uygun fiyata tatma imkânı bulabilirsiniz. Ayvalık turu Kaz Dağları’na kadar uzanan geniş yolculuğu kapsar.

Cunda Adası’nda gezginciler serbest zaman geçirebilirler. Hasanboğuldu Şelalesi ve Gölet’inin gezilip görüldüğü bu programda eşsiz manzarayı fotoğraflayabilirsiniz. Taşkahve’nin meşhur Türk kahvesini yudumladıktan sonra Cunda dondurmasının tadına da bakabilirsiniz. Denizli çıkışı turlar kapsamında yaz mevsiminde çok sevilen bir programdır. Ayvalık turu ile Şeytan Sofrasını da gezebilirsiniz.