Denizli Çıkışlı Turlar Herkesin Tercihleri Arasında

Denizli çıkışlı turlar büyük küçük gezmeyi seven herkesin tercihleri arasında yer almaktadır. Türkiye’de ve yurt dışında birçok konuma düzenlenen gezi turu ile bireyler stres atarken farklı şehirler görme imkânı da yakalayabilmektedir. Turizm kapsamında en yaygın programlardan olan turlar, düzenli aralıklarla devam eder. Ufuklarını genişletmek isteyenler, kültürel, bilimsel bilgiler öğrenmek isteyenler geniş kapsamlı turlara diledikleri zaman katılabilirler.

Denizli Çıkışlı Turlar Herkesin Tercihleri Arasında
Denizli Çıkışlı Turlar Herkesin Tercihleri Arasında

Doğa yürüyüşleri ile belirlenen rotalar üzerine sevdiklerinizle eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Hafta içi ya da hafta sonu fark etmeden düzenlenen programları boş vakitlerinizde değerlendirebilirsiniz. İster kültürel turlara katılarak tarihi araştırmalar yapabilir, isterseniz doğal gezilere katılıp ruhunuzu ve bedeninizi rahatlatabilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Eskişehir – Ankara Turu

Denizli çıkışlı turlar programları arasında bulunan Eskişehir turu, bir gece konaklama imkânı sunulan programa sahiptir. Konaklamalı olduğu için sabah ve akşam yemeği tur fiyatı içinde bulunur. Turun ilk gününde Eskişehir, ikinci gününde ise Ankara ili gezilir. Eskişehir’de Odunpazarı, Porsuk Çayı, Devrim Arabası Müzesi, Balmumu Müzesi gezilir. Müze girişleri isteğe bağlı olduğundan ücret tur fiyatı dışında bulunur.

Konaklamanın ikinci günü Ankara’da ilk olarak Türk Milleti açısından önem taşıyan Anıtkabir gezilir. Anıtkabir gezisinin ardından I. Ve II. Meclisler de gezilerek tarihi açıdan güzel bir gezinin sonuna varılır. Serbest zamanlı gezi imkânı sunulan bu programda keyifli saatler geçirebilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı İstanbul- Edirne Turu

İstanbul’da konaklama seçeneği ile düzenlenen İstanbul-Eskişehir turu, tarihi bir gezi turu açısından oldukça güzel seçenektir. İstanbul’da Eyüp Sultan Camisi, Sultanahmet Cami, Ayasofya, Galata Kulesi, Dolmabahçe Sarayı, Taksim ve Boğaz Turu ile güzel saatler geçirilebilir. İstanbul’da bulunan tarihi Camiler, çok uzun yıllardan günümüze kadar korunarak gelmiştir.

Turun ilk günü Edirne’den geziye başlanır. Edirne’de kahvaltı ve öğle yemeği için mola verilir. Edirne’nin meşhur tava ciğeri ile muhteşem bir öğle yemeği yiyebilirsiniz. Edirne’de Karaağaç mevkii, Lozan Anıtı ve Selimiye Camiyi gezip görebilirsiniz. Edirne Arasta Çarşısı’nda serbest zamanlı olarak gezebilir ve sevdikleriniz için hediyeler satın alabilirsiniz. Denizli çıkışlı turlar sayesinde İstanbul ve Edirne’nin tüm güzelliklerini uygun fiyat seçeneği ile görebilirsiniz.