Denizli Çıkışlı Turlar ile Akyaka Bozüyük Gezisi

Denizli çıkışlı turlar ile Akyaka Bozüyük gezisine katılmaya hazır mısınız? Oldukça keyifli bir tur olan ve muhteşem Akyaka manzarasını görebileceğiniz bu tur sizleri bekliyor. Muğla’nın mutlaka gezilmesi, görülmesi ve anı fotoğrafları çekilmesi gereken yerlerden biri olan Akyaka turunda ulaşım otobüsle sağlanmaktadır. Gezilecek olan yerler arasında Dalyan, Akyaka, Azmak, Ula Gölet yer almaktadır.

Denizli Çıkışlı Turlar ile Akyaka Bozüyük Gezisi
Denizli Çıkışlı Turlar ile Akyaka Bozüyük Gezisi

Buraya vardıktan sonra muhteşem koyları gezebilirsiniz. Kite Sörf sahiline uğrayabilirsiniz. Ege mutfağını en lezzetli şekilde keşfedebilirsiniz. Kendinizi bir film setinde gibi hissedeceğiniz ünlü ağaçlı yollarından geçebilirsiniz. Tostuyla ve kanosuyla ünlü olan Akçapınar Köyü’ne uğrama imkânı elde edebilirsiniz.

Akyaka Nehrinde Muhteşem Tekne Turları Sizleri Bekler!

Denizli çıkışlı turlar kapsamında düzenlenen Akyaka turunda Azmak nehrinin mükemmel sularında tekne turlarına katılım sağlayabilirsiniz. “Gözlerim kapalı olsa bile Akyaka’yı kokusundan tanırım” diyen Şadi Kaptan’ın duygularını anlatan bu bölgeyi görmeden ölmemelisiniz. Günübirlik düzenlenen bu tur sayesinde günlük keyfin tadına varabilirsiniz. Tur Bozüyük, Belen Kahvesi ve Ula gölet ile devam eder.

Buraya varınca mutlaka yapılması gereken eylemler arasında ise ağaçlı yolun devamında yer alan tostçuya uğramak, keçi sütü dondurmasının tadına bakmak, Azmak nehrinin başında rakı ve balık yapmak, gün batımını buradan yakalamak ve bir köy kahvaltıcına mutlaka uğramak yer almaktadır. Yüzmek için de muhteşem koyları bulunan bu bölgeye günübirlik yerine konaklamalı şekilde de gidebilirsiniz.

Denizli Çıkışlı Turlarda Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Oldukça uygun fiyatlar kapsamında sunulan Denizli çıkışlı turlar her zaman avantajlıdır. Fiyata dahil olan hizmetler arasında turizm güvencesi, profesyonel rehberlik ücreti, lüks araçlar ile ulaşım, araç içi su, sandviç ve meyve suyu ikramları, program dahilinde gezilecek olan tüm çevre gezileri, otopark, otoban ve köprü ücretleri, milli park giriş ücretleri ve zorunlu seyahat sigortası yer almaktadır.

Ancak bunlar dışında belirtilen yerler dışında yemek yemek, ekstra belirtilen tüm organizasyonlara, etkinlik ve aktivitelere katılım sağlamak, tüm müze ve ören yerlerinin giriş ücretleri ve tekne turu fiyatlara dahil edilmemektedir. Buna rağmen ücretler her zaman uygun seviyededir. Denizli çıkışlı turlar araştırmanızı hemen yapmalısınız.