Denizli Çıkışlı Turlar ile Elit Karadeniz Turu

Denizli çıkışlı turlar arasında yer alan ve katılan herkesin bir kez daha katılmak isteyeceği Karadeniz Turu sizlerle! Elit bir şekilde Karadeniz’in en meşhur yerlerini gezmeye hazır olun. Belirlenen yerden hareket edildikten ve yolculuk tamamlandıktan sonra ilk olarak Samsun’a varış yapılır. Samsun’a varışın ardından Amazon Köyü, İlk Adım Anıtı, Yabancılar Çarşısı, Gazi Heykeli ve Bandırma Vapuru gezilir.

Denizli Çıkışlı Turlar ile Elit Karadeniz Turu
Denizli Çıkışlı Turlar ile Elit Karadeniz Turu

İkinci gün Giresun Trabzon yolculuğu başlar. Sümela Manastırı gezildikten sonra Akçabaat köfte yemek üzere öğle molası verilir. Atatürk Köşkü ve Çay Fabrikası da gezildikten sonra Trabzon Uzungöl’e varış yapılır. Ekstra Batum gezisine çıkmak isteyenler için yola çıkış yapılır. Batum hem gece hem gündüz görülür.

5 Gece 6 Gün Otel Konaklamalı Batum ve Huser Gezisi

5 gece otel konaklamalı Denizli çıkışlı turlar kapsamında düzenlenen Karadeniz turunda Batum ve Huser gezisi de ek olarak sunulmaktadır. 4. Gün Hopa ve Borçka yolculuğu başlar. Burada Fırtına Vadisi gezildikten sonra zipline ve salıncak keyfine yer ayrılır. Ayder yaylasında serbest zaman ilan edilir. Huser yaylası turundan sonra konaklama ve akşam yemeği için otele dönüş yapılır.

Beşinci gün Zilkale, Palovit Şelalesi, Çeçeva Köyü ve Uzungöl gezisi başlar. Ekstra tur için Çamlıhemşin’de minibüslere biniş yapılır. Rize Bezi Atölyesi fe gezilerek alışveriş zamanına yer açılır. Çeçeva köyünde çay bahçeleri gezilir ve Uzungöl’de serbest zaman mevcuttur.

Birbirinden Güzel Görülmesi Gereken Yerler

Denizli çıkışlı turlar kapsamında devam eden Elit Karadeniz Turunda son gün ise Samsun ve Amasya yolculuğu başlar. Tirebolu Samsun’a varıldıktan sonra burada Gazi Heykeli ve İlk Adım anıtları gezilir. Ardından Amasya’ya geçiş yapılır. Amasya’da ise Kral Kaya Mezarları, Şehzadeler Müzesi, Şehzadeler Parkı ve Arkeoloji Müzesi gezilir.

Tüm gezilecek ve görülmesi gereken yerler görüldükten sonra artık yedinci gün dönüş yolculuğu başlar. Muhteşem ve oldukça ekonomik fiyatlı olan Karadeniz turu sayesinde mis gibi temiz hava alabilir ve muhteşem doğa manzaralarına eşlik edebilirsiniz. Dönüş yolcuğu ise Amasya, Denizli, Nazilli ve Aydın şeklinde devam etmektedir. Denizli çıkışlı turlar sizleri Karadeniz bölgesinin en güzel yerlerine götürür.