Denizli Çıkışlı Turlar: Kapadokya Rüyası

Denizli çıkışlı turlar 7 gün 24 saat boyunca düzenlenmeye hızla devam etmektedir. Ücretsiz balon seyir turu ile muhteşem manzaralara tanıklık edeceğiniz Kapadokya turunda kahvaltı ve akşam yemeği dahil ödeme yapılmaktadır. Lüks otelde konaklama yaparken ulaşımınızı da otobüsle gerçekleştirebilirsiniz. Tur boyunca gezilecek olan yerler arasında Göreme, Avanos, Ürgüp, Uçhisar, Kaymaklı Yeraltı Şehri ve Ihlara Vadisi yer almaktadır. Kalkış yeri önceden belirlenmekte ve tüm katılımcılarla birlikte kalkış yapılmaktadır.

Denizli Çıkışlı Turlar: Kapadokya Rüyası
Denizli Çıkışlı Turlar: Kapadokya Rüyası

Oldukça keyifli bir tur olan Kapadokya Rüyası sayesinde Nevşehir’in bu eşsiz, kültürel ve buram buram tarih kokan şehrini görmeye hazır olabilirsiniz. Tur 1 gece konaklama yapılacak türdedir. Balon izleme alanı turu ise tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Kapadokya Keşfine Hazır Olun!

Denizli çıkışlı turlar sayesinde Kapadokya’yı keşfetmeye hazır olabilirsiniz. Birbirinden güzel gözde beldelerden biri olan Kapadokya turunda ilk gezilecek olan yer ise Göreme’dir. Otantik atmosferiyle, kayalara oyulmuş olan otelleriyle, UNESCO tarafından koruma altına alınan bölgeleriyle oldukça dikkat çekicidir.

Tarihi dokusuna hayran kalacağınız, aktivitelerine katılım sağlayacağınız ve dört mevsim boyunca rahatlıkla gezebileceğiniz Göreme’de çeşitli faaliyetlere de katılım sağlayabilirsiniz. Yılın her mevsimi seyahat etmeye uygun olan Göreme açık hava müzesiyle de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. İç Anadolu Bölgesinde yer alan Göreme’de Güllü Dağı, Erciyes Dağı ve Hasan Dağı tarafından püskürtülen lavların oluşturduğu tabakalar rüzgarla aşındırılmıştır ve bu bölge meydana gelmiştir.

Kapadokya Rüyasında Kaybolabilirsiniz

Denizli’den hareket eden turlar sayesinde Kapadokya rüyasında kendinizi kaybedebilirsiniz. Yeraltı şehrini gezerken nefesinizin kesildiğini hissedebilirsiniz. Balonların kalkış alanına vardıktan sonra muhteşem fotoğraflar çekilebilirsiniz. Güvercinlik vadisi, Uçhisar kalesi ve Panorama şeklinde Göreme’yi de gezdikten sonra Kızılırmak gezintisine çıkabilirsiniz.

Avanos Mado’da bir kahve molası verdikten sonra tura Paşabağı, Devrent, Ürgüp ve Şapkalı Peribacaları şeklinde devam edebilirsiniz. Ardından dizilere konu olan Asmalı Konak ve Turasan Şarap mahzenine uğrayabilirsiniz. Buradan şarap alışverişi yaptıktan sonra ATV turlarına katılabilir ve lüks otelde konaklama fırsatını elde edebilirsiniz. Son günde ise Somuncu Baba Türbesi ziyaretiyle Konya’nın keyfini çıkarabilirsiniz. Üç günlük tur Konya ile sonlanmaktadır. Denizli çıkışlı turlar düzenleyen firmamızın düzenlediği turlar için yerinizi hemen ayırtabilirsiniz.