Denizli Çıkışlı Turlarda En Güzel Programlar

Denizli çıkışlı turlar arasında yer alan ve katılımcıları büyük ölçüde memnun eden en güzel programlar hız kesmeden ve ara vermeden düzenlenmeye devam etmektedir. Oldukça keyifli turlara eşlik etmenizi sağlayan bu turlar içerisinde Karadeniz Turları, Ödemiş Turları, Ege Turları ve Doğu Turları yer almaktadır. Her bir turun kendine özgü içerik ve detayları katılımcılar ile çok önceden paylaşılmaktadır.

Denizli Çıkışlı Turlarda En Güzel Programlar
Denizli Çıkışlı Turlarda En Güzel Programlar

Aynı zamanda oldukça uygun fiyatlar doğrultusunda düzenlenen turlar arasında günübirlik turlar, haftalık turlar, üç günlük turlar, şehir içi turları, şehirler arası turlar, kültürel turlar, konaklamalı turlar ve yurtdışı turları gibi seçenekler mevcuttur. Her bir alternatif severek tercih edilmektedir.

Denizli Çıkışlı Grand Doğu Ekspresi Turu

Denizli çıkışlı turlar sayesinde oldukça keyifli bir tur olan Grand Doğu Ekspresi turuna katılım sağlayabilirsiniz. Uçak, tren ve otobüs ulaşımının sunulduğu Grand Doğu Ekspresi turu Denizli çıkışlı şekilde başlamaktadır. Kayseri, Sivas, Erzincan, Erzurum, Kars, Çıldır Gölü, Ani Harabeleri, İshak Paşa Sarayı, Iğdır, Doğubayazıt, Van ve Akdamar Adası şeklinde ilerlemektedir.

Her bir alan oldukça gezilip görülmesi gereken alanlardır. Yöresel Kars Kafkas gecesi eğlencesi imkânı ile sunulmakta olan bu turla önce Sivas’a varılmaktadır. Sivas’a varışın ardından Şifaiye Medresesi, Kongre Binası, Jandarma Binası, Valilik Binası, Kale Camii ve Buruciye Medresesi gezilmektedir. Ardından bıçak ve kemik tarak alışverişine çıkılmaktadır.

Denizli Çıkışlı Turlar ile Koltuklu Pulman ’da Yolculuk

Denizli çıkışlı turlar kapsamında devam eden yolculukta trene geçiş yapılmaktadır. Koltuklu Pulman ‘da devam eden yolculuk Erzincan’a kadar sürmektedir. Konaklama ve akşam yemeği otele dahil edilmektedir. Üçüncü gün ise tur Erzurum Kars arası devam etmektedir. Çifte minareli medrese, Ulu Camii, Taşhan ve Erzurum evleri ziyaret edilmektedir.

Turun dördüncü günü ise dileyen katılımcılar buz tutmuş Çıldır Gölü üzerinde atlı kızak ya da kar motoru etkinliğine katılabilirler. Ardından Harakani Türbesi, Kars Kalesi, Kars Merkez ve Fetih Camii gezilmektedir. Dileyen katılımcılar Kafkas Gecesi ve Aşık Atışması etkinliklerine de ekstra olarak katılabilirler. Beşinci gün ise tur Iğdır, Doğubayazıt ve Van şeklinde devam etmektedir. Denizli çıkışlı turlar konforlu ve zevkli bir yolculuğu size sunar.