Sömestre Tatilinde Denizli Çıkışlı Kayak Turları

Denizli çıkışlı kayak turları en çok sömestr tatilinde katılım sağlanan tur alternatifleri sunmaktadır. Sömestr tatili hem çocuklar hem ebeveynler için oldukça büyük bir alternatiftir. Okulun ve iş stresinin verdiği yoğunluğu atabilmek, olabildiğince uzun vadeli bir soluk alabilmek, yaz tatili kadar eğlenceli bir kış tatili geçirebilmek, çeşitli kış aktivitelerine katılabilmek için kayak turlarına katılım sağlanabilir. Hem fiyatlarının uygunluğuyla dikkat çeken hem de olabildiğince sakin gezebileceğiniz kayak merkezlerinde birçok farklı an yaşayabilir ve bu anları ölümsüz hale getirebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca bilgi alabileceğiniz turlara katılım sonrasında tüm detaylı bilgileri yola çıkmadan önce edinmek mümkündür.

Sömestre Tatilinde Denizli Çıkışlı Kayak Turları
Sömestre Tatilinde Denizli Çıkışlı Kayak Turları

Denizli Çıkışlı Palandöken Kayak Merkezi Turu

Denizli çıkışlı kayak turları kapsamında gidilebilecek yerler arasında Palandöken kayak merkezi yer almaktadır. 3200 metrelik bir zirveye sahip olan bu harika adres Erzurum’da yer almaktadır. Kar kalınlığı 60 metreden 120 metreye kadar ulaşmaktadır. Kayak merkezinde yer alan slalom yarışma alanları kış tatillerine farklılık da katmaktadır. Erzurum merkeze son derece yakın olan ve dolayısıyla konaklaması da oldukça kolay olan bir merkezdir. Soğuk ikliminden ötürü Aralık ayından itibaren başlayan kayak merkezi turları Mayıs ayına kadar devam etmektedir. Bu sayede tam olarak kış döneminde gidemeyenler ilkbahar aylarında da bu turlara katılım sağlayabilirler. 2 tane tescilli profesyonel pisti mevcuttur ve eğitim için farklı pistleri de bulunan bir kayak merkezidir.

 

Denizli Çıkışlı Elmadağ Kayak Merkezi Turu

Ankara’da yer alan ve en çok ziyaret edilen kayak merkezlerinden biri olan Elmadağ, Denizli çıkışlı kayak turları ile gidilebilecek sahalardan birisidir. Ocak ve Mart ayları arasında hizmet vermektedir. Kar kalınlığı 30 metre ile 60 metre arasında değişiklik göstermektedir. Pistleri kolay ve orta düzeyde olduğundan yediden yetmişe herkes kolaylıkla kayak yapmayı öğrenebilir ve önceden bilenler ise profesyonel düzeyde burada kayak yapabilirler. Fiyatları da son derece uygundur. Ulaşımı da direkt olarak yapılabilmektedir. Bu nedenle turlara katılım sağlayarak direkt olarak bu adrese ulaşmak ve kış tatilinin tadını çıkarmak sizleri mutlu edecektir.