Bayram Tatilinde Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları

Denizli çıkışlı Karadeniz turları ile unutulmaz bir bayram tatili geçirebilirsiniz. Karadeniz muhteşem ve çarpıcı manzarası size bugüne kadar yaşadığınız bayramlar arasında en iyi bayramı yaşamanızı sağlayacaktır. Konaklamalı olarak düzenlenen turda 2 gün 1 gece eğlenceli zamanlar geçirmeniz mümkündür. Sevdiklerinize fazla zaman ayırabilir aynı zamanda onların da mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

Bayram Tatilinde Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları
Bayram Tatilinde Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları

Karadeniz başlı başına doğası ile herkesi kendine çeken ve cezbeden bir yerdir. Düzenlenen turlar ile bu güzelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik pek çok tarihi yerleri de görebilirsiniz. Aynı zamanda Karadeniz yemekleri ile de meşhurdur. Yöresel lezzetlerin ağzınızda bırakacağı tat sizi mutlu edecektir.  Bütün bu muhteşem tatlar ve bölgenin güzellikleri sizi beklemektedir.

Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları ile Unutulmaz Ramazan Bayramı

Bayram tatilinde nereye gitsem diye kara kara düşünenlerden misiniz? Denizli çıkışlı Karadeniz turları sizlere bu konuda destek sağlamaktadır. Ramazan Bayramı’nda tura katılarak muhteşem bir tatil geçireceksiniz. Kalkış noktası Denizli olan turda hareketten sonra ilk nokta Bolu Abant’tır. Abant’ın göz alıcı gölü etrafında gezinti yaparak doğanın tadını çıkartabilirsiniz.

Aynı zamanda Safranbolu’nun tarihi sokakları ve evleri güzellikleri ile sizleri sizden alacaktır.  Yörük köyünün tarihi taş evleri Osmanlı dönemine kadar dayanmaktadır. Tarihin buram buram koktuğu köyde tarihi Sipahioğlu Konağını gezme şansı yakalayacaksınız. Yaklaşık 300 yıllık olan konak Bektaşi inancındaki 12 imam ile tasvir edilmiştir. Ahşap ve tavan işlemelerinde görülmektedir. Ayrıca Hıdırlık Tepesi, Cam Teras gibi yerleri de ziyaret edebileceksiniz.

Bayram Tatilinde Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları Fiyatları

Karadeniz’in inanılmaz güzelliklerini görmenin maliyetinin ne olduğu tura katılmak isteyenlerde merak uyandırmaktadır. Denizli çıkışlı Karadeniz turları oldukça ekonomik ve her bütçeye hitap eden fiyatlara düzenlenmektedir. Denizli’den çıkış yapıldıktan sonra Abant Gölüne varış, Safranbolu’da gezi ve konaklama ardından Yedigöller ve Ormanya sonrası dönüş düzenlenmektedir. Ulaşım, konaklama ve daha pek çok hizmet fiyata dahilken pakette ekstra olarak bahsedilen harcamalar, kişisel harcamalar, öğle yemeği, içecekler gibi harcamalar tur paketi fiyatına dahil değildir. Uygun fiyata bayram tatili yapmak ve Karadeniz’i gezmek için acele etmelisiniz. Muhteşem bir bayram tatili sizi bekliyor.