Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları ile Mükemmel Tatil

Denizli çıkışlı turlar ile Türkiye’nin ve dünyanın her yerini gezebilirsiniz. Karadeniz bölgesi de en çok tercih edilen bölgeler arasındadır. Doğası ve manzarası ile göz kamaştıran Karadeniz’de gezilecek ve görülecek pek çok yer bulunmaktadır. Büyük-küçük herkesin yoğun ilgi duyduğu ve görmek istediği Karadeniz’e farklı turlar düzenlenmektedir. Konaklamalı olarak ayarlanan turlarda Karadeniz bölgesinin en güzel yerleri ziyaretçilere tanıtılmakta ve en güzel yemekler beğenilerine sunulmaktadır. Karadeniz yayları ile ünlü bir yerdir. Yemyeşil doğası herkesin ilgisini çekmektedir. Karadeniz’de gezip göreceğiniz pek çok yayla bulunur. Bunlardan en meşhuru da Ayder Yaylasıdır. Minimum 4 gece düzenlenen turda Karadeniz’e ait daha pek çok yeri ve yapıyı ziyaret edebilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları

Karadeniz bölgesi en çok talep gören ve ziyaret edilen bölgelerdendir. Denizli bölgesinden mesafe uzak olduğu için konaklamalı olarak düzenlenen tur genellikle 4 ila 8 gece arasında düzenlenir. Denizli çıkışlı turlar sayesinde Karadeniz’e çok kolay bir şekilde gidebilirsiniz. Ayder Yaylası, Uzungöl ve Karagöl de en çok ziyaret edilen bölgelerdendir. Karadeniz boyunca Trabzon, Ordu, Samsun, Giresun, Rize gibi şehirleri gezebilir ve buraya özgü tarihi yapıları, camileri, manastır ve kiliseleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca ülkenin en güzel yemekleri Karadeniz bölgesindedir desek yalan olmaz. Karadeniz’e özgü kara lahana yemeklerini, hamsi ile yapılan yemeklerini yiyebilirsiniz. Unutamayacağınız manzaralar ve tadına doyamayacağınız yemekler ile Karadeniz sizleri beklemektedir.

 

Denizli Çıkışlı Karadeniz Tur Fiyatları

Eğer hayalinizde unutulmaz zamanlar geçirmek ve ülkenin güzelliklerini tanımak varsa Denizli çıkışlı turlar içeriklerine göz atmalısınız. Otobüs ile sağlanan ulaşımda belirlenen saatte belirlenen bölgeden hareket etmektedir. Tur fiyatlarına rehber ücretleri, ulaşım, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, konaklama, ziyaret edilen bölgelerde özel araçlar ile ulaşım gibi hizmetler dahildir. Öğle yemekleri, alışveriş, müze ziyareti girişleri gibi ücretler ise ekstradan ödenmektedir. Tertemiz havasını içine çekeceğiniz, doğa yürüyüşü yapabileceğiniz harikulade bir Karadeniz gezisi turu sizlere çok uygun fiyatlara sunulmaktadır. Ayrıca sizlere ödeme imkanı kolaylığı da sunulmaktadır. Tur paketini satın alırken kredi kartına taksit de yapabilirsiniz.