Denizli Çıkışlı Kış Turları ile Kar Keyfi

Denizli çıkışlı kış turları kar keyfini tatiliniz bitene kadar çıkarmanızı sağlar. Kış mevsiminde kar yağışının yoğun olduğu yerlere düzenlenen turlar nadir kar yağışı olan bölgelerde yaşayanlar için muhteşem bir fırsattır. Karın keyfi bir tren yolculuğunda, kayak merkezinde, yaylalarda ya da milli parklarda güzel imkanlar dahilinde çıkarılabilir. Bireylerin talebine göre düzenlenen kış turları en fazla nereye yoğunluk varsa o bölgeye daha sık düzenlenir.

Denizli Çıkışlı Kış Turları ile Kar Keyfi
Denizli Çıkışlı Kış Turları ile Kar Keyfi

Kar oynamayı seven yaş fark etmeksizin her birey kış mevsiminde kendini huzurlu hisseder. Denizli’de yaşayan ve şehrin yoğun havasından sıkılan herkes kar keyfini çıkarabilecekleri tur programlarına zevkle katılabilirler. İster konaklamalı isterseniz tek günlüğüne karın tadına varabilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Doğu Ekspresi Turu

Denizli çıkışlı kış turları arasında bulunan Doğu ekspresi turu karlı havada yolculuk yapmayı seven bireylerin katılabileceği programdır. Denizli’den hareket edilerek Doğu ekspresinin başlangıç noktasına varılır. Trende geçen 25 saatlik yolculuk boyunca Doğu Anadolu’nun muhteşem doğasını görme imkanı yakalanır. Bu tur konaklamalı programlar arasında bulunur. Trende geçen yolculuğun ardından otel konaklaması yapılır.

Doğu ekspresinden indikten sonra otel konaklaması ile şehir serbest zamanlı gezilebilir. Kars-Doğubeyazıt, Van turu konsepti içeren ekspreste rehberlik hizmeti de mevcuttur. Kars’ta bulunan turistlik mekanların tümü vakit kısıtlaması yaşamadan gezilebilir. Hayatında Doğu Anadolu’ya hiç gitmemiş olanlar Doğu ekspresi ile hem karın tadını çıkarabilir hem de tarihi mekanları görebilirler.

 

Denizli Çıkışlı Doğu Ekspresinde Muhteşem Karlı 3 Gece

Karlı gün ve gecelerde yolculuk yapmak insana huzur katan noktalardandır. Doğu ekspresinde geçtiğiniz lokasyonlarda kar yağışı aktif olduğunda yolculuk boyunca izleyebilirsiniz. 3 gece süren bir kış tatili bir geceyi trende diğer iki geceyi ise otelde geçireceksiniz. Konaklama yapacağınız otel firma tarafından belirlendiği için ek bir ücret ödeme durumunda kalmazsınız.

Van-Kars ve Erzurum lokasyonlarını içeren ekspreste şehirde kar yağışı varsa zirvelerinde tadını çıkarabilirsiniz. Akşam saatlerinde konakladığınız şehrin sokaklarında sakin bir yürüyüş yapabilirsiniz. Kışın tam orta sezonunda katıldığınız taktirde kar yağışlarına denk gelmeniz mümkün olacaktır. Kar keyfi ile birlikte doğal güzellikleri gezme imkanı da sağlanır. Denizli çıkışlı kış turları ile konaklamalı hizmetlerden konforlu bir şekilde yararlanabilirsiniz.