Denizli Çıkışlı Turlar

Denizli çıkışlı turlar şehirde yaşayan bireylerin yaş kesimi fark etmeden severek katıldıkları programlar arasında yer almaktadır. Aile üyeleri, arkadaş grupları, sevgili ve eşlerin katılabileceği turlar Türkiye ve yurt dışında birçok konuma gitme imkânı sunar. Harika bir ekip ile birlikte günlük veya konaklamalı konseptlere sizler de katılabilirsiniz. Hafta içi çalışan bireyler hafta sonu kısa süreliğine de olsa güzel konumlara düzenlenen programlara katılabilirler.

Denizli Çıkışlı Turlar
Denizli Çıkışlı Turlar

Kültürel ve doğal gezi kapsamında yer alan konseptlere lüks araçlar ile yolculuk yapılır. Hayatında henüz keşfedilmemiş olan bölgelere gitmek isteyenler turları tercih ederek uygun fiyata görebilirler. Sevdiklerinizle güzel bir gezi yapmak ve anılarınıza yenisini eklemek isterseniz ayağınıza kadar gelen fırsatları kaçırmadan müsait olduğunuz zaman aralıklarında katılabilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Turlar ile Karadeniz’in Güzellikleri

Denizli çıkışlı turlar erişim sağlama imkanı ile yurt içi ve yurt dışı geziler düzenlenmektedir. Karadeniz’in yaylarını görmek, tarihi mekânlarında gezmek, bölgenin doğal havasını solumak isteyenler Denizli’den hareketle Karadeniz’i gezme imkânı bulabilirler. Konaklamalı gidilen turlarda Rize, Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun illerine düzenlenen konseptte birçok tarihi mekân görebilirsiniz.

Giresun’da yer alan Giresun Adası, Karadeniz’in en sevilen ve herkesin görmek istediği mekânlardandır. Antik çağda yerleşim yeri olarak kullanılan bu adada günümüzde de çağa ait yapıtları görmek mümkündür. Kilise, şapel, sarnıç, çok sayıda mezar ve anıtlar bulunmaktadır. Aynı zamanda farklı türlerde kuşlara da rastlanmaktadır.

 

Denizli Çıkışlı Batum Turu

Batum turu, Karadeniz turlarının içerisinde yer alan ve yurt dışından bir ülke görmek isteyenlerin katılım sağladığı programlardandır. Tur ile gidildiğinde vizesiz girebilme imkânı bulunur. Yaz ve kış mevsiminde gezilebilen bir yerdir. Kışın karlarla kaplı olan Batum, huzur dolu bir atmosferle kaplanır. Batum’un simgesi haline gelmiş Ali ve Nino heykeli önünde muhteşem fotoğraflar çekilebilirsiniz.

Alfabe Kulesi, Astronomik Saat, Ters Ev, Orta Cami, Saat Kulesi gibi diğer tarihi yapıtları da görebilirsiniz. Batum’un turistik etkinlikleri arasında yer alan Argo Teleferiği ile şehri panoramik olarak izleyebilirsiniz. Teleferik ile Anuria Dağı’nı da keşif imkânı bulabilirsiniz. Denizli çıkışlı turlar arasında yer alan Batum turu ile muhteşem vakitler geçirebilirsiniz.