Denizli Çıkışlı Turlar ile Lüks Otellerde Konaklama

Denizli çıkışlı turlar, birkaç günlüğüne kafa dinlemek isteyenler, yaz da kış aylarında tatil yapmak isteyenler için konaklamalı konseptlerde hizmet sunmaktadır. Yaz mevsiminde deniz, kum güneşin tadını çıkarmak isteyenler için ülkemizin en muhteşem tatil beldelerine lüks otellerde konaklama imkanı ile turlar düzenlemektedir. Otelde bulunan tüm imkanlardan konaklama süreci boyunca yararlanabilirsiniz. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olan otellerde konfor seviyesi daha yüksektir.

Denizli Çıkışlı Turlar ile Lüks Otellerde Konaklama
Denizli Çıkışlı Turlar ile Lüks Otellerde Konaklama

Tek kişilik ve çift kişilik odaların yanı sıra çocuklu ailelerde ilave yatak imkanı da bulunur. Konaklama hizmetinin ücreti tur fiyatının içerisinde yer alır. Bu sebeple gezginciler otellere ek ücret ödeme durumunda kalmaz. Denizli’den hareketli yurt içi ve yurt dışında çoğu yeri konaklamalı gezme imkanı ayağınıza geldiğinde kaçırmadan gidebilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Konaklamalı Turlar

Denizli çıkışlı turlar, konaklamalı seçeneklerde sunulurken mevsime uygun konseptler düzenleniyor. Karadeniz yayları ve Batum içeren turlar yaz ve sonbahar başında en sık tercih edilenlerden biridir. Karadeniz’in gezilecek çok sayıda tarihi mekanları bulunur. Konaklamalı gidildiğinde serbest zamanlı gezi programı ile her yeri görmek daha konforlu olur. Sümela Manastırı, Ferhat ve Şirin Su Kanalları, Yason Burnu, Şehzadeler Parkı, Uzungöl, Perşembe Yaylası ve sonrasında Batum Karadeniz turlarında tercih edilen programlardan biridir.

Lüks otobüslerin yanı sıra oteller de oldukça lükstür. Tarihi bir öneme sahip olan Sümela Manastırı herkesin görmek istediği yapılardan biridir. Aynı zamanda vizesiz olarak geçilen Batum gezisi ile yurt dışından bir şehri de görmek mümkündür. Batum’da bulunan Ali ve Nino yapıtını görüp hikâyesini dinleyebilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Konaklamalı Tur Fiyatları

Birbirinden farklı bölgelere, şehirlere, tatil yerlerine, tarihi mekanlara düzenlenen konaklamalı turlar kişisel imkanı olmayan bireylerin zevkle tercih ettikleri programlardan biridir. Denizli’den hareketli turlarda fiyatlar konaklama yapılacak gün ve gece sayısına, otelin lükslük derecesine, tur içi hizmetlere göre değişiklik gösterir.

Odaların tek kişilik ya da çift kişilik olması fiyatları değiştirir. Fakat konaklamalı turlarda otel fiyatı tur firmasına ödenir. Kalınacak odanın firmaya bildirilmesi gerekmektedir. Programda bulunmayan yiyecek ve içecekler, kişisel harcamalar, müze girişleri fiyat dâhili dışında bulunur. Denizli çıkışlı turlar gezmek isteyen bireylerin bütçe aşımı yaşamadan katılabilmelerine yardımcı olur.