Denizli Çıkışlı Turlar Sizin Zevkinize Uygun

Denizli çıkışlı turlar, geniş gezi rotaları ile her bireyin zevkine uyum sağlamayı başarır. Tarihi araştırmak isteyenler, geçmiş yılların izlerini incelemek isteyenler için kültürel geziler düzenlenirken, doğa ile vakit geçirmeyi ve dinlenmek isteyenler için ise doğa turları düzenlenmektedir. Zevkinize uygun rotada düzenlenen tur programı ile hayallerinizi gerçekleştirmek imkanı bulabilirsiniz.

Denizli Çıkışlı Turlar Sizin Zevkinize Uygun
Denizli Çıkışlı Turlar Sizin Zevkinize Uygun

Uzun yıllardan beri hizmet sunan tur firması ile iletişime geçerek yerinizi ayırtabilirsiniz. Yurt içi ve dışına yapılan geziler sayesinde hem ülkemizin hem de Avrupa ülkelerinin çoğu bölgesini görme imkanı yakalayabilirsiniz. Sizlere sunulan hem geniş konforlu hem de uygun bütçe fırsatlarını kaçırmayın.

 

Tarihi Gezi Severler için Denizli Çıkışlı Mezopotamya Turu

Denizli çıkışlı turlar arasında yer alan Mezopotamya turu, tarihe ilgili olan bireylerin severek katıldığı konseptlerden biridir. Mezopotamya şehirleri arasında yer alan Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep, Adıyaman, Harran konaklamalı program ile geniş vakit dahilinde her noktası gezilebilir. Gezilecek lokasyonlar arasında çok sayıda tarihi mekan bulunur.

Bakırcılar Çarşısı, Göbeklitepe, Gaziantep Kalesi, Halfeti, Balıklıgöl, Midyat Hasankeyf, Diyarbakır Surları, Dicle Nehri, 10 Gözlü Köprü, Nemrut gibi tarihi yerlerde gezerken tur rehberi sayesinde her bölgenin hikayesini dinleyebilirsiniz. Bastığınız her adımda tarihin izlerini parmak uçlarınıza kadar hissedebilirsiniz. Gezilen yerlerde bulunan meşhur restoran ve tatlıcılarda lezzetli tatları deneyebilirsiniz. Günlere yayılan gezilecek mekanlar vakit kaybı yaşamadan toplanma vaktine kadar serbest ya da rehber ile gezilebilir.

 

Doğada Vakit Geçirmeyi Sevenler için Denizli Çıkışlı Karadeniz Turu

Tarihi gezilerin yanı sıra doğa ile baş başa kalmayı severler için muhteşem Karadeniz turları düzenleniyor. Karadeniz’in doğu ve batısına düzenlenen programlar ile mavi ve yeşilin bir arada olduğu doğası ile vakit geçirebilirsiniz. Orman evlerinde konaklayarak sabah kahvaltısını bol oksijenli doğada yapabilirsiniz.

Batı Karadeniz turu ile Amasra, Safranbolu, Bolu, illerinde yer alan doğal güzellikleri görebilirsiniz. Bolu Abant Gölü, Ormanya, Bolu Yedigöller Milli Parkı, Safranbolu Yörük Köyü, Cam Teras gezilecek yerlerdendir. Ormanya hayvanat bahçesi ve Hobbit evleri ile mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Hobbit evlerinde fotoğraflar çekilebilir, hayvanat bahçesinde türleri tükenmekte olan çok sayıda hayvanı görebilirsiniz. Denizli çıkışlı turlar kapsamında doğanın olağanüstü güzelliklerine şahit olabilirsiniz.