Konaklamalı Turların Gözdesi Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları

Denizli çıkışlı Karadeniz turları ile Karadeniz’i baştan sona keşfedebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük bölgelerinden biri olan Karadeniz’i birçok yerini gezmek ve tarihi yerlerini keşfetmek bir güne sığmamaktadır. Bu nedenle de Karadeniz turları gezilecek bölgelere göre konaklamalı olarak düzenlenmektedir. Denizli, İzmir, Aydın ve Nazilli bölgelerinden kalkış yapıldıktan sonra Samsun- Ordu ve Giresun bölgelerine ulaşılmaktadır.

Konaklamalı Turların Gözdesi Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları
Konaklamalı Turların Gözdesi Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları

Samsun Kurtuluş Savaşı’nın başladığı bölge olarak bilinmektedir. Bu nedenle de tarihteki yeri büyüktür. Burada Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bindiği ve İstanbul’dan Samsun’a geldiği tarihi Bandırma Vapurunu ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda Gazi Heykeli, İlk Adım Anıtı, Yabancılar Çarşısı ve Amazon Köyü de ziyaret edilmektedir.

Konaklamalı Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları ile Ailece Tatil

Bayram tatilinde, yaz tatilinde ya da kış mevsiminde Karadeniz’e her zaman tur düzenlenmektedir. Karadeniz’in en gözde şehirlerinden biri de Trabzon’dur.  Burada dizilere ve filmlere konu olan tarihi Sümela Manastırını görebilirsiniz. Aynı zamanda Uzungöl de ziyaret edilmektedir. Borçka, Fırtına Vadisi, Ayder Yaylası, Huser Yaylası gibi yerler de turistlerin en çok ziyaret ettiği yerlerdendir.

Denizli çıkışlı Karadeniz turları turistlere Karadeniz’in tüm güzelliklerini görme imkanı sunmaktadır. Eşiniz, çocuklarınız, arkadaşlarınız ya da aile büyükleriniz ile katılacağınız Karadeniz turlarında unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Bol bol fotoğraf çekerek bu mutlu anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Çayı ile meşhur olan Trabzon’da Çay Fabrikasını da gezebilirsiniz. Yöresel ve lezzetli tatları yerinde yemek sizler de ekstra keyif oluşturacaktır.

Konaklamalı Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları Fiyatları

Pek çok insan yaz mevsiminde ya da bayram gibi tatiller de olduğu bölgeden uzaklaşmak istemektedir. Ancak bireysel olarak yapılan geziler kişilere daha fazla maliyete sebep olur. Denizli çıkışlı Karadeniz turları ile hem muhteşem bir tatil yapabilir hem de fazla maddi harcamalardan kaçınabilirsiniz. Ekonomik fiyatlara sunulan turlarda Samsun, Trabzon, Rize, Giresun, Ordu gibi illerin yanı sıra Batum’u da ziyaret edebilirsiniz. Bu bölgelerde çeşitli manastır, vadi, köprü, yayla, köy ve çay bahçelerini gezebilirsiniz. Uygun fiyatlara tatil yapmak isteyenler belirli zamanlarda düzenlenen Karadeniz turlarına katılabilirler. Hatta erken rezervasyonlar tatilinizi daha uygun fiyatlara yapmanızı da sağlayabilir.