Denizli Çıkışlı Gaziantep Şanlıurfa Gurme Turu

 Denizli çıkışlı turlar birbirinden farklı ve güzel gurme turları ile dikkat çekmektedir. Son zamanlarda bu turlara da ilgi bir hayli fazladır. Ege bölgesinde bulunan kişiler doğu illerini hep merak ederler. Bu merakınızı gidermek için Gap turlarına katılabilirsiniz. Birçok tarihi yerleri görmek, gezmek, tanımak aynı zamanda yöresel lezzetlerin tadına bakmak gurme turları ile mümkündür. Gaziantep ve Şanlıurfa ilimize ait birçok yöresel lezzetler bulunur. Kebaplar, tatlılar, dürümler, acılı yemekler birçok kişinin damak tadına hitap etmektedir. Bu tur bir gece konaklamalıdır. Hafta sonu tatilinizde kendinizi şımartmak isterseniz kendiniz ya da sevdiklerinizle birlikte bu tura katılabilirsiniz.

Denizli Çıkışlı Gaziantep Şanlıurfa Gurme Turunda Neler Var?

Gaziantep Şanlıurfa Gurme Turu uçak ve otobüsle sizlere sunulur. Tura katılanlar İzmir Adnan Menderes havalimanında buluşur. Gaziantep ilimize uçuş yapılarak beyran çorbası ile güne başlayabilirsiniz. Yöresel yemekler bu turların içinde yer almaktadır. Yani yeni lezzetleri tatmak için ekstra ücret ödemezsiniz. Zeugma müzesi gezilecek yerler arasında bulunmaktadır. Burada birçok tarihi eserlere rastlayacaksınız. Tekne turu için Halefi tercih edilir. Çevre gezisi yapabilmek için tekneyle gezinti yapabilirsiniz. Göbeklitepe oldukça meşhur olan bir yerdir. Burada bulunan tarihsel kalıntılar binlerce yıl öncesine aittir. Üstelik bu bölge Unesco Dünya Mirası listesinde bulunmaktadır. Denizli çıkışlı turlar arasında bulunan gurme turları ile tarihimizi yakından izleyebilme fırsatına sahipsiniz.

Denizli Çıkışlı Gaziantep Şanlıurfa Gurme Turu Avantajları

Gurme turları sizlere birçok avantaj sağlamaktadır. Doğu illerimizi rehber eşliğinde gezebilme fırsatı sizlere sunulur. Balıklı göl, Halil-ul Rahman Camisi, Hz. İbrahim Makamı, Harran Kültür evi, Gaziantep Kalesi, Bakırcılar Çarşısı, Almancılar Çarşısı gezmek için tavsiye edilir. Denizli çıkışlı turlar yaz ve kış mevsimlerinde sizlere birçok seçenek sunmaktadır. Zamanı az olanlar için de Gaziantep Şanlıurfa gurme turu oldukça avantajlıdır. Eğer çok vaktiniz varsa diğer tur programlarını da incelemenizi tavsiye ederiz. Gezmeye ve incelemeye merakı olanlar Gap turlarına katılarak gönüllerince zaman geçirebilir. Firmamız bu konuda sizlere farklı seçenekler sunmaktadır. Hepsini incelemek ve erken rezervasyon avantajından faydalanmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.