Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları ile 2 Günlük Macera

Denizli çıkışlı Karadeniz turları genellikle konaklamalı olarak düzenlenmektedir. Karadeniz bölgesi çok geniş bir bölge olduğu için farklı yerlere farklı gece sayısında konaklamalar ayarlanmaktadır. Batı Karadeniz bölgesi daha yakın olduğundan dolayı 2 gece 1 gün olarak tur acenteleri tarafından düzenlenmektedir.

Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları ile 2 Günlük Macera
Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları ile 2 Günlük Macera

Batı Karadeniz turlarına katılarak unutamayacağınız 2 gün geçirebilirsiniz. Abant Gölü’nü, Yedigöller’i ve Safranbolu’yu gezebilirsiniz. Özellikle zaman kısıtlaması olanlar Batı Karadeniz turunu tercih ederek güzel zamanlar geçirebilir ve doğanın eşsiz güzelliklerini keşfedebilirler. Karadeniz turlarının hareket noktası Denizli olabileceği gibi İzmir, Aydın ve Nazilli de olabilmektedir. Kısa mesafe olduğundan dolayı da ulaşım genellikle otobüs ile sağlanmaktadır.

 

Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları ile 2 Gün Boyunca Gezebileceğiniz Yerler

Denizli çıkışlı Karadeniz turları istediğiniz zaman diliminde katılabileceğiniz tur paketlerini içermektedir. Abant’ta en güzel yerleri gezerek keyif alabilecek ve bölgeye özgü tatları tadabileceksiniz. Hafta sonu tatilini evde geçirmek yerine tura katılarak keyifli hale getirebilirsiniz. Muhteşem bir 2 gün geçirerek yorgunluğunuzu ve stresinizi atabilirsiniz.

2 günlük olarak düzenlenen Karadeniz turlarında Abant Gölü, Yörük Köyü, Cam Teras, Hıdırlık Tepesi, Yedigöller ve Ormanya’yı gezebilirsiniz. Doğanın muhteşem güzellikleri içerisinde yürüyüşler yapma şansı yakalayacaksınız. Ayrıca gittiğiniz bölgede tarihi mekanları, Hobbit Evlerini ve Hayvanat Bahçesini de görme fırsatınız olacaktır. Dilerseniz akraba ve dostlarınız için küçük hediyeler alabilir ve onları sevindirebilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları Fiyatları

Karadeniz turlarına katılmak her bütçeye uygun olmaktadır. Fiyatlar her ailenin bütçesine uygunluk göstermektedir. Karadeniz’in eşsiz doğasının güzelliğini yaşamak ve temiz havasını koklamak istiyorsanız 1 gece konaklamalı Karadeniz turlarına katılabilirsiniz. Bolu ve Safranbolu’nun güzelliklerini doyasıya yaşamak yöresel tatlarını tatmak size kendinizi iyi hissettirecektir

Denizli çıkışlı Karadeniz turları sayesinde hem kendinize hem de ailenize zaman ayırabilirsiniz. Tur paketi fiyatına birçok hizmet dahildir. Bu sebeple uygun fiyatlara çok güzel 2 gün geçirebilirsiniz. Paket içerisinde ekstra olarak belirtilen hizmetler de ise ek ücret ödemeniz gerekmektedir. Paket içeriğini ve turun düzenlendiği tarihleri inceleyerek iki günlük tur paketini satın alabilir dilerseniz kredi kartına taksit yaptırabilirsiniz.