Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları Kalkış Noktaları

Denizli çıkışlı Karadeniz turları ile bir Karadeniz havası almaya ne dersiniz? Yeşilin her tonunu görebileceğiniz, muhteşem manzara ve yayla görüntülerine tanıklık edebileceğiniz, tarihi ve kültürel alanları gezebileceğiniz Karadeniz turları sizlere çok şey katmaya hazırdır. Günübirlik gidilebileceği gibi konaklamalı şekilde de düzenlenen Karadeniz turlarında gezilecek yerler önceden belirlenmektedir. Nerede konaklama yapılacağı, fiyata dahil olan hizmetlerin neler olduğu ve ek kurallar katılımcılara iletilmektedir. Kalkış noktaları arasında İzmir, Aydın, Nazilli ve Denizli merkezleri yer almaktadır. Her bir kalkış noktası ve kalkış saati önceden belirlenmektedir.

Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları Kalkış Noktaları
Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları Kalkış Noktaları

Denizli Çıkışlı Batı Karadeniz Turu

Denizli çıkışlı Karadeniz turları içerisinde son döneme damga vuran Batı Karadeniz turu gezicilerin en sevdiği turlardan birisidir. Safranbolu konaklamalı şekilde planlanan Batı Karadeniz turunda gezilecek yerler arasında Amasra, Safranbolu, Yedigöller ve Abant Gölü yer almaktadır. Ulaşım lüks ve konforlu otobüsler ile sağlanmaktadır. Abant Gölü ile başlayan gezi Kocaeli Ormanya’da son bulmaktadır. Büyülü manzaralara şahitlik edebileceğiniz, doğanın muhteşem güzelliklerini görebileceğiniz bir Karadeniz tatili sizleri bekler.

3 gün sürecek olan bu turda rezervasyon sırasında hiç kimseye ayrıcalık tanınmaz ve ön koltuk sözü verilmez. Kalınacak olan otellerde kaç gibi kalınabileceği ve odaları hakkında da bilgi verilir. Mola esnasında hiçbir özel eşyanın araçlarda bırakılmaması gerektiği konusunda uyarılar da yapılmaktadır. Program akışışında herhangi bir değişiklik olması için de rehberler hava şartlarına ve trafik gibi durumlara da bakarlar.

 

Denizli Çıkışlı Batı Karadeniz Turunda 3 Gün!

Batı Karadeniz 3 günlük bir Denizli çıkışlı Karadeniz turları silsilesidir. İlk gün İzmir, Aydın, Nazilli, Denizli ve Abant Gölü şeklinde ilerleyen bir program mevcuttur. Gece boyu Abant’a yolculuk yapılır. İkinci gün Yörük Köyüne geçiş yapılır ve göl etrafından ve köyde geziler tamamlanır. Hediyelik eşya alışverişi yapılır. Ardından üçüncü gün Safranbolu, Yedigöller, Ormanya, İzmir, Aydın ve Nazilli şeklinde dönüş turu başlar. Yedigöller minibüsler ile gezilir ve gezinin ardından Bolu merkeze geçilir. Ormanya gezisi de tamamlandıktan sonra araçlara binilir ve ilk kalkış noktasına doğru hareket edilir.