Denizli Çıkışlı Batı Karadeniz Turu

Denizli çıkışlı Karadeniz turları kapsamında yer alan Batı Karadeniz turu, dört mevsim boyunca belirli aralıklarla düzelmeye devam etmektedir. Yoğun şehir hayatından bunalmış ve doğa ile vakit geçirmek isteyenler için muhteşem bir fırsattır. Batı Karadeniz’in tüm doğal ve tarihî güzelliklerini bu program ile görme imkânı yakalayabilirsiniz. Kısa bir tatile çıkmak istiyorsanız Batı Karadeniz turu bedenen ve ruhen dinlenebileceğiniz bir programdır.

Denizli Çıkışlı Batı Karadeniz Turu
Denizli Çıkışlı Batı Karadeniz Turu

Batı Karadeniz turunda bulunan iller Amasra, Safranbolu, Bolu’dur. Günübirlik veya konaklamalı olma durumuna göre il sayısında artış meydana gelir. Merak edilen her alanı vakit kısıtlaması yaşamadan gezmek isterseniz konaklamalı tur programını tercih edebilirsiniz. Karadeniz’in doğasının göz kamaştıran güzelliklerine tanıklık ederek muhteşem bir tatil yapabilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Ormanya Turu

Denizli çıkışlı Karadeniz turları konseptleri den biri olan Ormanya gezisi, doğanın güzelliklerini yansıtır. Doğal yaşam parkı olarak bilinen Ormanya, geniş alanı sayesinde gün içinde çok sayıda ziyaretçi alır. İçerisinde hobbit evleri, hayvanat bahçesi, yapay göller, kuş çeşitleri, yürüyüş ve bisiklet parkurları, kamp alanları bulunmaktadır.

Ormanya ortalama olarak 4-5 saatlik bir program ile rahatlıkla gezilebilir. Çocuklar için eğlenceli aktivite alanları da mevcuttur. Ormanya turu çocuklu ailelerin en sık tercih ettiği programlar arasında yer alır. Hayatınızda hiç görmediğiniz hayvanları Ormanya’da kendi doğal yaşam alanlarında görebilirsiniz. Ağaçlarla kaplı olan bu alanda doğanın temiz havasını içinize çekebilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Yedigöller Milli Parkı Turu

Yedigöller Milli Parkı Karadeniz’in Bolu ilinde yer alan doğal güzellikleri arasında yer alır. Denizli’den hareket edilen Batı Karadeniz turunun gezi noktalarından biridir. Yedigöller Milli Parkı, adından da anlaşılacağı üzere yedi farklı gölün olduğu bir bölgedir. Büyükgöl, Seringöl, Küçükgöl, Deringöl, İncegöl, Nazlıgöl ve Sazlıgöl gezileri ile tur devam eder.

Gölün çevresinde yer alan dinlenme bölgelerinde yemek yiyebilir, göl manzarası eşliğinde çayınızı yudumlayabilirsiniz. Kış mevsiminde düzenlenen programla Yedigöller’e geldiğinizde ise kar manzarası ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Her mevsimde farklı güzelliğini öne koyan bu bölge ülkemizin en çok turist çeken yerleri arasında bulunur. Denizli çıkışlı Karadeniz turları ile uygun fiyata Yedigöller’i gezebilirsiniz.