Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları

Denizli çıkışlı Karadeniz turları dört mevsim düzenlenebilen ve farklı konumlara programlanan aktivitelerden biridir. Geniş bir alana sahip olan Karadeniz Bölgesi sık sık düzenlenen tur konseptleri arasında yer almaktadır. Tarihi ve doğal güzellikleri bir arada görmek isteyen bireyler serbest ve konforlu gezilebilecek Karadeniz bölgesini tercih edebilirler. Tur firmalarının lüks araç kapasiteleri ile seyahat sigortalı yolculuklar düzenlenir. Bu sayede gezmek isteyen her birey güvenle katılım sağlayabilir.

Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları
Denizli Çıkışlı Karadeniz Turları

Karadeniz Bölgesi’nde gezilebilecek çok alan olduğundan turlar genellikle konaklamalıdır. Gezilen şehirlerin lüks otellerinde çok sayıda imkanla birlikte konforlu geceler geçirilebilir. Ailecek geziye katılmak isteyen bireyler için özel koltuk ve alanlar mevcuttur. Karadeniz’e düzenlenen tur programları en uygun fiyat seçeneklerinde sunulur.

 

Denizli Çıkışlı Trabzon Turu

Denizli çıkışlı Karadeniz turları arasında bulunan Trabzon turu bölgenin muhteşem havasını tatmak isteyenlerin de tarihi yapıtları görmek isteyenlerin en sevdiği programdır. Çoğu zaman yağışlı bir bölge olan Karadeniz yaz aylarında daha çok turist barındırır. Yağışlı olmayan günlerde gezi yapmak gezgincilerin en sevdiği durumlardan biridir. Konaklamalı gidilen bu turda Samsun, Ordu, Giresun, Artvin şehirlerini de gezmek mümkün olmaktadır.

Ayder Yaylası, Uzungöl, Perşembe Yaylası, Şehzadeler Parkı, Mumyalar Müzesi, Sümela Manastırı, Yason Burnu ve Kilisesi, Altındere Milli Parkı, Gelintülü Şelalesi gezilip görülecek yerler arasında bulunur. Gezi esnasında tur rehberinin katılımı ile birlikte gezdiğiniz yerlerin tarihi hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz.

 

Denizli Çıkışlı Rize Turu

Karadeniz’in en gözde şehirleri arasında yer alan Rize göz kamaştırıcı çok sayıda tarihi ve doğal güzelliğe sahiptir. Karadeniz’in Doğu kesiminde yer alan bu şehir en sık düzenlenen tür programları arasında yer alır. Rize’ye düzenlenen turlarda gezilecek olan yerler arasında Kaçkar dağları Milli Parkı, Arap Düzü Mesire Alanı, Zil Kalesi, Rize Kalesi, Kız Kalesi, Ayder Yaylası gibi birçok konum bulunur.

Günübirlik düzenlenen bu turda yalnızca Rize ilinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri gezme imkanı sunulur. Şehrin kent merkezine yakın olan birçok alan farklı aktivitelere açıktır. Doğa yürüyüşü, fotoğrafçılık, rafting, zipline gibi tur sırasında eğlenceli ve aksiyonlu aktivitelere katılabilirsiniz. Denizli çıkışlı Karadeniz turları geniş gezilecek alan içerdiğinden katılım sayısı da çoktur.